Stránkové dni počas letných prázdnin
NovinkyPondelok od 9,00 hod. do 12,00 hod.

Utorok od 9,00 hod. do 12,00 hod.

Streda od 9,00 hod. do 12,00 hod.

Štvrtok od 9,00 hod. do 12,00 hod.

Piatok od 9,00 hod. do 12,00 hod.
Červený kríž
NovinkyPäťčlenné družstvo prvej pomoci v zložení Daniel Burik, Dávid Končár, Dávid Zajac, Marcel Ždinák a Michal Bundža reprezentovali dňa 6. mája 2016 našu školu na súťaži, ktorú realizoval Slovenský Červený kríž v Humennom. Študenti sa zúčastňovali pravidelných stretnutí, kde získavali odborné vedomosti v oblasti zdravotníckej výchovy. Týmto sa chceme poďakovať za opätovné získanie pekného tretieho miesta na stupienku víťazov a reprezentovanie našej školy. SRDEČNE BLAHOŽELÁME !!!
Oznam
Odovzdávanie maturitných vysvedčení, výučných listov a ostatných, s tým súvisiacich dokumentov pre úspešných absolventov (bývalá IV.A, B, C, D, E) sa uskutoční dňa 6.6.2016 o 13:15 u svojich triednych.
informačné a sieťové technológie
Naučíš sa spravovať počítačové siete, servery, databázy a tvoriť programy, ktoré pracujú s informáciami. Po ukončení štúdia získaš maturitné vysvedčenie.

mechanik počítačových sietí
Získaš vedomosti a zručnosti z oblasti hardvéru, softvéru, počítačových sietí a komunikačných systémov. Po ukončení štúdia nadobudneš maturitné vysvedčenie a výučný list.

mechanik hasičskej techniky
Nadobudneš vedomosti a zručnosti potrebné pri výkone hasiacich prác, záchrane osôb a majetku pomocou požiarnej techniky. Získaš maturitné vysvedčenie a výučný list.

mechanik stavebno-inštalačných zariadení
Získaš vedomosti a zručnosti potrebné pri realizácii, údržbe a oprave inštalácií, vykurovania a plynovodov. Nadobudneš maturitné vysvedčenie a výučný list.

operátor stavebnej výroby
Naučíš sa všetko o stavebných výkresoch, stavebných materiáloch a technológiách, vykonávať stavebné úpravy. Získaš maturitné vysvedčenie a výučný list.

Učebné odbory
Ponúkame aj možnosť štúdia v trojročných odboroch s výučným listom a v dvojročnom odbore s možnosťou dokončiť si deviaty ročník.

Zobraziť všetky učebné odbory.