Realizujeme projekt ESF
Podporili nás



Zoznam študentov
TriedaMeno Priezvisko
III.C Jozef Adam
III.D Dušan Antolič
III.A Tomáš Babinčák
III.B Ján Babjačok
I.A Miloš Bačinský
III.A Jakub Bak
I.A Bibiána Baková
I.A Peter Balint
I.C Igor Balombiň
I.B Dušan Banický
II.C René Baník
IV.D Vladimír Baran
II.A Štefan Barančík
II.A Dominik Barnišin
I.A Petra Bartková
IV.A Branislav Basoš
III.C Patrik Basoš
IV.C Ondrej Bazár
III.A Simona Bednárová
II.D Martin Bereš
III.B Ľuboš Berezňanin
I.A Mikuláš Berezňanin
III.B Lukáš Bešák
III.A Mário Bilec
II.B Kristián Dušan Bilý
IV.B Simon Bilý
III.C Dominik Blaho
I.A Patrik Bobaľa
III.B Dominik Bodziony
IV.D Samuel Boch
IV.D Dárius Bochin
IV.D Jakub Borč
IV.D Lukáš Borč
IV.B Miroslav Brehovský
II.A Denys Anatolijovič Breznyak
II.C Viktória Brjančinová
IV.C Martin Bučko
II.C Michal Bundža
II.D Adam Buraľ
III.B René Burik
IV.D Karina Butalová
III.B Tomáš Cahura
IV.C Martin Cenkner
I.C Jakub Ciganoc
IV.D Radko Cupríkv
II.C Richard Cvik
III.C Matúš Čakurda
II.D Lukáš Čalfa
I.C Maroš Čeklej
I.D Boris Čerevik
II.C Erik Čerkes
III.A Igor Čonka
III.D Marek Čop
II.C Peter Čopík
III.A Ján Čurlej
III.A Adam Čurma
I.C Matúš Dacej
IV.A Filip Dančišák
I.A Marek Dančišin
II.A Adam Daniška
IV.B Dávid Danko
I.B Filip Danko
IV.D Radovan Danko
I.A Sebastián Danko
I.C Marta Daňová
I.D Nikolas Demeter
III.D Lukáš Dický
III.B Martin Dický
III.C Tomáš Donič
II.B Rastislav Duco
IV.B Patrik Durkoš
IV.B Benjamín Dutka
IV.C Ivo Dziak
IV.C Dávid Dzuňo
IV.A Dávid Dzura
II.B Matej Džubara
IV.A Tibor Fečik
I.C Jakub Ferenc
II.D Július Ferenc
I.D Lukáš Ferenc
III.D Marek Ferenc
I.D Patrik Ferenc
III.B Miroslav Fereta
I.D Marek Ferko
IV.C Filip Firda
III.D Dávid Gajdoš
III.D Kamil Gajdoš
I.A Michal Gajdoš
I.A Martin Gajdzik
I.C Tibor Gamrat
IV.C Ľuboš Gašpar
IV.B Martin Gašpar
IV.A Matúš Gavaľa
III.D Pavol Gdovičin
III.D Peter Gdovičin
III.A Ľubomír Gdovin
IV.D Stanislav Gerboc
II.B Tomáš Gergeľ
IV.D Adam Gešper
II.C Michal Gezo
III.A Daniel Giertl
IV.A Martin Glogovský
I.A Slavomír Glogovský
I.C Kristián Gnip
I.B Maroš Gnip
III.B Peter Gnip
I.D Mário Goroľ
III.A Timotej Grec
III.C Sebastián Greš
IV.D Valentín Grodza
III.B Dávid Grulyo
III.D Gabriel Grundza
I.D Richard Grundza
I.C Štefan Grundza
I.C Simona Grundzová
III.B Viktor Haburaj
III.C Kristián Hajduk
III.D Patrik Hajník
I.B Tomáš Haragaľ
I.A Cecília Hardíková
IV.D Patrik Harvila
IV.D Kristián Hegedúš
III.B Patrik Hirjak
IV.A Miroslav Hladík
I.B Tomáš Hodor
I.A Kamil Holinka
II.D Matúš Holod
III.D Ján Holota
II.D Matúš Holub
I.A Samuel Horný
II.B Jozef Horvath
I.A Enrik Hotovčin
I.B Martin Hreško
IV.B Jakub Hric
III.D Martin Hrinda
IV.A Nikoleta Hrindáková
III.D Jozef Hrubovčák
II.B Juraj Hudák
III.C Samuel Hudák
II.A Patrik Hurný
III.A Boris Hutka
II.A Kristián Hužvár
IV.D Peter Cholp
III.C Matúš Choma
III.B Ján Chrapovič
II.D Jozef Ivan
III.A Martin Jacko
III.A Matúš Jacko
III.A Adrián Jakica
II.D Martin Jakub
II.C Fedor Janko
IV.A Rastislav Janko
IV.A Richard Jesenko
II.D Stanislav Jevočin
III.C Patrik Kačmar
II.D Patrik Kamenca
I.B Tomáš Kamenca
IV.D Tomáš Kaňuch
II.A Patrik Kapraľ
IV.A Ondrej Karaba
I.B Timotej Karoľ
II.A Róbert Kelčák
III.C Michal Keleman
I.C Dominik Keleš
II.C Dominik Keleš
III.D Dušan Keleš
II.A Myroslav Mychajlovič Khovanets
I.A Martin Kira
III.B Peter Kira
II.B Patrik Klamár
I.C Dávid Kmec
III.C Dominika Kmecová
IV.C Jaroslav Kochma
IV.C Ľubomír Kökörčin
III.D Samuel Kokorďák
III.C Dávid Končár
III.A Michal Kopáč
IV.D Ladislav Kora
IV.B Richard Korkobec
III.A Jozef Košík
III.A Ján Köteles, Mgr
I.C Tibor Kotľar
I.B Anton Kotus
IV.B Jakub Kováč
IV.C Karol Kováč
III.C Martin Kovačík
IV.D Michal Kovaľ
I.A Dávid Kožina
I.C Filip Krajňák
II.D Ján Krajník
IV.A Ladislav Kresila
II.C Ľuboslav Kridla
II.B Jaroslav Krištan
IV.D Natália Krovická
IV.D Martin Kucer
I.C Martin Kudrač
II.C Samuel Kuľha
III.D Juraj Kurpita
IV.B Adam Kuzma
II.A Erik Kuzma
III.C Gabriel Kužma
IV.D Martin Kužma
I.B Samuel Kvetán
I.A Jozef Labon
III.C Patrik Lancoš
I.A Erik Lapunik
IV.C Martin Lelko
IV.A Patrik Lenger
II.D Lukáš Libič
II.D Michal Lojka
IV.B Viktor Lojka
IV.C Lukáš Lokšik
III.B Samuel Ľonc
III.D Patrik Lovasz
II.B Ján Lukáč
III.B Tomáš Lukáč
III.C Viktória Lukáčová
III.C Marián Macan
III.B Štefan Macko
II.D Marek Mačo
III.C Matúš Maďarik
IV.C Jozef Madej
II.B Marián Majerník
III.A Viliam Makarovič
II.B Adrián Malaťak
III.B Nikolas Maličký
II.B Gabriel Malik
III.B Patrik Maliňák
I.A Samuel Marcin
II.B Norbert Mardzin
III.B Martin Matočo
I.C Lukáš Medvec
II.C Adrian Mesaroš
II.C Lukáš Mesaroš
III.B Pavol Metiľ
III.C Jaroslav Meždej
I.A Richard Migaľ
IV.B Tomáš Michalco
I.B Michal Mika
III.B Ján Miker
I.B Ján Miko
IV.C Lukáš Mišlan
II.A Ľuboslav Molokáč
IV.B Radoslav Moroň
III.C Martin Moškuriak
IV.D Ján Mriz
III.D Matúš Mríz
I.B Alexej Murín
II.A Jakub Murnik
III.D Stanislav Murník
III.C Jozef Nedzbala
III.A Matúš Oláh
IV.A Michal Olšav
III.A Erik Ondik
IV.C Patrik Ondik
I.B Matúš Ondika
II.D René Ontkoc
III.D Ladislav Ontkovič
II.B Adrián Packo
I.B Benjamín Palašta
II.B Martin Palatáš
I.A Tomáš Palenčík
I.B Pavol Pančišin
II.C Jozef Pandoš
III.D Martin Papaj
II.C Patrik Papinčák
III.B Kristián Pauco
I.C Dominik Pavučok
IV.B Michal Pekala
IV.B Jakub Peták
III.A Jakub Petko
IV.D Martin Petrigal
II.B Zdenko Pichoňský
III.C Miriam Pindrochová
III.B Michal Pipta
IV.C Jaroslav Pitlanič
IV.B Ján Pivarník
IV.A Jozef Pľuta
II.C Dominik Pollák
III.A Pavel Poprík
II.A Šimon Porvazník
I.A Patrik Pristaš
III.C Peter Prochádzka
III.A Róbert Procházka
I.B Samuel Ptáček
III.D Vladimír Rada
III.A Christián Radomský
II.D Mário Rajňak
III.C Miroslav Rak
II.A Štefan Rapčo
II.C Peter Rarog
II.D Marek Remecký
I.B Juraj Repko
I.A Kristián Revák
IV.C Marián Rogala
IV.B Ján Roháč
IV.B Jozef Roháč
I.B Tomáš Rohun
III.A Boris Roman
II.C Aurel Rošák
I.B Michal Roškanin
IV.A Marko Rubeš
II.D Kristián Ruják
III.A Kristián Ruják
II.D Dominik Sabo
I.B Maroš Sabol
IV.C Martin Sabol
III.B Dominik Sakalík
III.C Fedor Salák
II.B Roman Salamon
IV.D Michal Sciranka
II.A Ondrej Seč
III.A Marek Sedlár
I.C Adrián Seman
IV.C Dominik Semjon
I.B Marek Sentivan
I.A Dávid Sidor
III.B Denis Sivák
I.A Michal Sivák
III.B Jakub Sivčo
III.D Daniel Sivý
III.B Bartolomej Slivka
II.D Jaroslav Smetanka
II.B Peter Sokol
III.B Roderik Solej
II.C Erik Soročin
I.C Šimon Sorokáč
III.A Kristián Soták
III.B Samuel Soták
III.B Lukáš Staroščák
IV.D František Staško
II.C Jakub Stavný
IV.D Radoslav Streňo
IV.C Adam Suchanič
IV.D Martin Šalata
I.B Tomáš Šeteščák
III.D Matúš Šimko
II.C Branislav Šimurda
II.B Kristián Šimurda
III.B Frederik Širý
I.B Branislav Špitalik
II.A Miroslav Špitalik
I.B Alexander Samuel Štefanisko
I.B Patrik Štim
III.A Boris Štofik
I.B Adam Štofira
II.A Adrián Šuľak
II.A Peter Šuľák
II.C Pavol Šulovský
I.A Adam Švec
III.A Jaroslav Tačár
IV.C Dominik Talian
III.B Branislav Taňkoš
III.D Jozef Taňkoš
III.B Šimon Taňkoš
I.D Tomáš Telepun
IV.C Miroslav Telvák
IV.C Martin Tkáč
IV.B Peter Tkáč
III.B Štefan Tkáč
II.C Juraj Tkáč-Klič
I.C Adrián Tokár
III.C Nikolas Tokár
III.C František Toth
I.B Maximilián Triščák
IV.B Martin Turbák
IV.C Matúš Tutko
IV.B Jaroslav Vaceľ
I.B Patrik Valach
IV.A Damián Valalik
II.C Lukáš Vall
III.D Peter Varga
III.C Kristína Vargovčíková
II.C Ján Vasil
IV.C Lukáš Vasiľ
III.B Alexander Vaskevič
II.B Edgar Veliký
IV.A Jozef Veliký
II.B Matúš Vell
IV.D Dominik Veselý
IV.B Dalibor Višňovský
III.C Norbert Vohar
I.B Dávid Voľanský
IV.C Vladimír Vraštiak
III.D Martin Weber
II.B Dávid Zajac
IV.A Peter Zavada
II.D Marek Závadský
IV.B Marek Zeleňák
II.B Patrik Zimný
II.D Marek Zuščák
II.B Marcel Ždiňak
IV.D Martin Žeňuch
IV.A Kristián Žiga
III.B Ľubomír Žiga
2694 M
informa�n� a sie�ov� technol�gie
Nau��� sa spravova� po��ta�ov� siete, servery, datab�zy a tvori� programy, ktor� pracuj� s inform�ciami. Po ukon�en� �t�dia z�ska� maturitn� vysved�enie.

Chcem vedieďż˝ viac !
2682 K
mechanik po��ta�ov�ch siet�
Z�ska� vedomosti a�zru�nosti z�oblasti hardv�ru, softv�ru, po��ta�ov�ch siet� a�komunika�n�ch syst�mov. Po ukon�en� �t�dia nadobudne� maturitn� vysved�enie a�v�u�n� list.

Chcem vedieďż˝ viac !
2447 K
mechanik hasi�skej techniky
Nadobudne� vedomosti a zru�nosti potrebn� pri v�kone hasiacich pr�c, z�chrane os�b a majetku pomocou po�iarnej techniky. Z�ska� maturitn� vysved�enie a v�u�n� list.

Chcem vedieďż˝ viac !
3658 K
mechanik stavebno-in�tala�n�ch zariaden�
Z�ska� vedomosti a zru�nosti potrebn� pri realiz�cii, �dr�be a oprave in�tal�ci�, vykurovania a plynovodov. Nadobudne� maturitn� vysved�enie a v�u�n� list.

Chcem vedieďż˝ viac !
3656 K
oper�tor stavebnej v�roby
Nau��� sa v�etko o stavebn�ch v�kresoch, stavebn�ch materi�loch a technol�gi�ch, vykon�va� stavebn� �pravy. Z�ska� maturitn� vysved�enie a v�u�n� list.

Chcem vedieďż˝ viac !

U�ebn� odbory
Pon�kame aj mo�nos� �t�dia v trojro�n�ch odboroch s v�u�n�m listom a v dvojro�nom odbore s mo�nos�ou dokon�i� si deviaty ro�n�k.

Zobrazi� v�etky u�ebn� odbory.